Pn, Śr, Pt: 07:30 - 15:30
Wt, Czw: 07:30 - 18:00

Al. Powstańców Wlkp. 20,
70-110 Szczecin

+48 91 441 44 90
Sekretariat

V Olimpiada Wiedzy o Mózgu

IV Olimpiada Wiedzy o Mózgu w Szczecinie
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
Centrum Egzaminów Tesowych

Dyrektorzy i Uczniowie Szkół Ponadpodstawowych, Szanowni Państwo. 

Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne PTNk i V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka w Szczecinie oraz Samodzielna Pracownia Neurokognitywistyki Stosowanej i Logopedii Klinicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie mają zaszczyt po raz piąty zaprosić uczniów Szkół Ponadpodstawowych z całej Polski do udziału w V Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Mózgu.
W tym roku szkolnym wszystkie etapy olimpiady w części testowej zostaną przeprowadzone drogą elektroniczną na platformie Centrum Egzaminów Testowych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, przy czym etap centralny stacjonarnie.
Przedstawiamy Państwu kalendarz i warunki zmagań olimpijskich.

Zawody Olimpiady są trzystopniowe:

  • I etap szkolny (w szkołach macierzystych) – 9 grudnia 2022, godzina 10.00 (piątek) - test do rozwiązania na ekranie komputera po zalogowaniu się uczestnika.
  • II etap okręgowy (w ustalonych okręgach lub przeprowadzany w szkołach macierzystych) – 3 marca 2023, godzina 10.00 (piątek) - test do rozwiązania na ekranie komputera po zalogowaniu się uczestnika.
  • III etap centralny – finałowy w części testowej i ustnej zostanie przeprowadzony 15 kwietnia 2023 r. godzina 9.00 (sobota), w Centrum Egzaminów Testowych PUM w Szczecinie, al. Powstańców Wielkopolskich 20.

Zgłoszenie Szkoły do Olimpiady prosimy przesłać według załączonego druku, w wersji elektronicznej wraz ze skanem druku opatrzonym pieczątką szkoły i podpisanym przez dyrektora) na adres olimpiady: olimpiadawom@gmail.com w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2022 r.

  • Szkoły, które zgłoszą swój akces, zostaną umieszczone w systemie indywidualnej rekrutacji uczestnika.
  • Rejestracja indywidualna odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną od 15 października 2022 r. do 15 listopada 2022 r. i będzie możliwa wyłącznie dla uczniów ze zgłoszonych szkół.
  • Po zgłoszeniu się uczestnik przesyła podpisany przez opiekuna dokument RODO uprawniający organizatorów do przetwarzania danych osobowych w postaci skanu lub listownie na adres organizatorów. – nie później niż do 30 listopada 2022 r. Nieprzesłanie stosownego dokumentu wykluczy uczestnika z zawodów Olimpiady.
  • Regulamin olimpiady, wykaz literatury oraz bieżące widomości dotyczące Olimpiady Wiedzy o Mózgu znajdziecie Państwo na stronach:

Mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich uczestników i organizatorów warunki uczestnictwa i przebieg V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu mogą zmieniać się w zależności od wytycznych Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do udziału,

 

 Dyrektor V Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Prezes Pomorskiego Towarzystwa Neurokognitywistycznego 
 mgr Kinga Jankowska  dr n. med. Dariusz Jeżewski30 września 2022 zakończyliśmy zgłoszenia szkół ponadpodstawowych, których uczniowie chcieliby startować w V Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Mózgu w roku szkolnym 2022/2023. Z dumą odnotowujemy fakt, że w tym roku zgłosiła się największa liczba szkół chcących startować w Olimpiadzie. Jest ich 96.

Listę szkół zgłoszonych do V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu znajdziecie poniżej:

Drodzy Uczniowie sprawdźcie na liście, czy znajdują się tam Wasze Szkoły, bo będzie to ważny element w procesie rejestracji indywidualnej do V Olimpiady Wiedzy o Mózgu.

Linki:

 

V LO w Krakowie

Drodzy uczestnicy V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu,

Pragniemy Was poinformować, że w I Etapie Szkolnym V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu w dniu 9 grudnia brało udział 751 uczniów ze zgłoszonych szkół. Do II Etapu Okręgowego zakwalifikowało się 218 uczestników.

Wszystkim dziękujemy za udział w etapie szkolnym a zakwalifikowanym do dalszych zmagań olimpijskich gratulujemy i przypominamy że II Etap Okręgowy V Olimpiady odbędzie się 3 marca 2023 roku. 

W załącznikach uchwały z wynikami.

dr n. med. Dariusz Jeżewski

Przewodniczący Komitetu Głównego V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu.

 

Komitet Główny V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu  przedstawia wyniki II Etapu Okręgowego V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu przeprowadzonego w dniu 03 marca 2023 roku w trybie zdalnym przez Centrum Egzaminów Testowych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W Etapie Okręgowym brało udział 210 uczniów. Do III etapu Centralnego zakwalifikowało się 67 uczestników.

Wszystkim dziękujemy za udział w II etapie, a zakwalifikowanym do Etapu Centralnego życzymy dalszych sukcesów.

Przewodniczący Komitetu Głównego
V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu

dr n. med. Dariusz Jeżewski

 

Wyniki II etapu oraz lista osób zakwalifikowanych do III etapu znajdują się w Uchwałach 8 i 9

Image
Image

Centrum Egzaminów Testowych

Na skróty

Egzaminy

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

Al. Powstańców Wielkopolskich 20,
70-110 Szczecin

Sekretariat:
tel. +48 91 441 44 90

Godziny otwarcia:
Pn, Śr, Pt: 07:30 - 15:30
Wt, Czw: 07:30 - 18:00
Sb, Nd: Nieczynne

Sprawdź lokalizację na mapie

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin

Rektorat:
tel. +48 91 48 00 700

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 07:30 - 15:30
Sb, Nd: Nieczynne

 

Sprawdź lokalizację na mapie