Pn, Śr, Pt: 07:30 - 15:30
Wt, Czw: 07:30 - 18:00

Al. Powstańców Wlkp. 20,
70-110 Szczecin

+48 91 441 44 90
Sekretariat

VI Olimpiada Wiedzy o Mózgu

IV Olimpiada Wiedzy o Mózgu w Szczecinie
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
Centrum Egzaminów Tesowych

Dyrektorzy i Uczniowie Szkół Ponadpodstawowych, Szanowni Państwo. 

Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne PTNk i V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka w Szczecinie oraz Samodzielna Pracownia Neurokognitywistyki Stosowanej i Logopedii Klinicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie mają zaszczyt po raz szósty zaprosić uczniów Szkół Ponadpodstawowych z całej Polski do udziału w VI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Mózgu.
W tym roku szkolnym wszystkie etapy olimpiady w części testowej zostaną przeprowadzone drogą elektroniczną na platformie Centrum Egzaminów Testowych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, przy czym etap centralny stacjonarnie.
Przedstawiamy Państwu kalendarz i warunki zmagań olimpijskich.

Zawody Olimpiady są trzystopniowe:

  • I etap szkolny (w szkołach macierzystych) – 8 grudnia 2023, godzina 9.00 (piątek) - test do rozwiązania na ekranie komputera po zalogowaniu się uczestnika.
  • II etap okręgowy (w ustalonych okręgach lub przeprowadzany w szkołach macierzystych) – 1 marca 2024, godzina 9.00 (piątek) - test do rozwiązania na ekranie komputera po zalogowaniu się uczestnika.
  • III etap centralny – finałowy w części testowej i ustnej zostanie przeprowadzony 6 kwietnia 2024 r. godzina 9.00 (sobota), w Centrum Egzaminów Testowych PUM w Szczecinie, al. Powstańców Wielkopolskich 20.

Zgłoszenie Szkoły do Olimpiady prosimy przesłać według załączonego druku, w wersji elektronicznej wraz ze skanem druku opatrzonym pieczątką szkoły i podpisanym przez dyrektora) na adres olimpiady: olimpiadawom@gmail.com w nieprzekraczalnym terminie do 15 października 2023 r.

  • Szkoły, które zgłoszą swój akces, zostaną umieszczone w systemie indywidualnej rekrutacji uczestnika.
  • Rejestracja indywidualna odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną od 23 października 2023 r. do 23 listopada 2023 r. i będzie możliwa wyłącznie dla uczniów ze zgłoszonych szkół.
    Formularz rejestracji
  • W trakcie indywidualnej rejestracji pełnoletni uczestnik / opiekun prawny niepełnoletniego uczestnika potwierdza zgodę RODO uprawniającą organizatorów do przetwarzania danych osobowych oraz znajomość Regulaminu Olimpiady. Brak potwierdzenia przeczytania dokumentów wyklucza uczestnika z rejestracji i uczestnictwa w zawodach Olimpiady.
  • Regulamin olimpiady, wykaz literatury oraz bieżące wiadomości dotyczące Olimpiady Wiedzy o Mózgu znajdziecie Państwo na stronach:

Mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich uczestników i organizatorów warunki uczestnictwa i przebieg VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu mogą zmieniać się w zależności od wytycznych Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do udziału,

 

 Dyrektor V Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Prezes Pomorskiego Towarzystwa Neurokognitywistycznego 
 mgr Kinga Jankowska  dr n. med. Dariusz Jeżewski

 

WAŻNE: 

Do Komitetu Głównego VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu dochodzą niepokojące informacje o elementarnych błędach popełnianych przez rejestrujących się do Olimpiady.

Drodzy Uczniowie jeśli chcecie być pewni swojej rejestracji,  to wypełnijcie prawidłowo pola rejestracyjne formularza zgodnie z ich etykietami. Nieprawidłowe wypełnienie pól, zmiana znaczenia pól lub brak wypełnienia pola skutkuje odrzuceniem rejestracji i udziału w Olimpiadzie. Błędy popełniane w ten sposób  przeczą  podstawowej wiedzy informatycznej, którą Państwo posiadacie i używacie  w innych codziennych sytuacjach. 

Po zakończeniu rejestracji 23.11.2023 wszelkie reklamacje związane z błędami w wypełnianiu formularza rejestracyjnego do Olimpiady zdecydowanie nie będą uznawane.

Przewodniczący Komitetu Głównego VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu
dr n. med. Dariusz Jeżewski

 

Komunikaty III etap finałowy:

Image
Image

Centrum Egzaminów Testowych

Na skróty

Egzaminy

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

Al. Powstańców Wielkopolskich 20,
70-110 Szczecin

Sekretariat:
tel. +48 91 441 44 90

Godziny otwarcia:
Pn, Śr, Pt: 07:30 - 15:30
Wt, Czw: 07:30 - 18:00
Sb, Nd: Nieczynne

Sprawdź lokalizację na mapie

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin

Rektorat:
tel. +48 91 48 00 700

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 07:30 - 15:30
Sb, Nd: Nieczynne

 

Sprawdź lokalizację na mapie